042-136060
Navigation
Språk
Nyhetsbrev
Fyll i kod:

KVM

Antal Per sida
Visning
Sortera

Spider USB

Enports KVM server med USB anslutning
3.495,00 kr

Spider PS2

Enports KVM server med PS2 anslutning
3.495,00 kr

Spider Power

Nätagregat för Spider
295,00 kr

Spider Duo PS2/USB

Lantornix nyaste tillskott för KVM. Levereras med både PS2 ch KVM kablar.
3.695,00 kr

Microsens 550020 HDMI-Extender

HDMI Extender Set, 1x Transmitter & 1x Receiver, 4x LC Multimode, 2x external power supply, HDMI-connector Type A
Ring för pris

Microsens 550017 DVI Extender

DVI extender transmitter for up to 32 receiver (23 dBm),single mode 1310 nm 4x LC duplex, max. 5 km, ext. power supply
Ring för pris

Microsens 550016 DVI Extender

DVI extender transmitter for up to 8 receiver (15 dBm),single mode 1310 nm 4x LC duplex, max. 5 km, ext. power supply
6.950,00 kr

Microsens 550015 DVI Extender

DVI extender Receiver,single mode 1310 nm 4x LC duplex, ext. power supply
4.950,00 kr

Microsens 550011 DVI Extender

DVI Extender, Receiver max. 700m, Multimode 850nm 4xLC, ext. power supply
3.950,00 kr

Microsens 550010 DVI Extender

DVI Extender, Transmitter max. 700m, Multimode 850nm 4xLC, ext. power supply
3.950,00 kr